Aktualna oferta

Fotografia to mój sposób na życie ale także możliwość poznawania niesamowitych ludzi i ich historii miłosnych. Emocje, które towarzyszą mi podczas Waszych ślubów staram się pokazywać na swoich fotografiach. Często zdarza mi się też płakać podczas przysięgi, czy wzruszać w ważnych dla Was momentach. Taka już jestem, bo każdą moją parę traktuję jak bliskie mi osoby i pewnie stąd te wzruszenie. 

Kocham swoją pracę i uważam, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi, ponieważ moja praca jest również moją ogromną pasją. Fotografią zajmuję się ponad 10 lat i miałam to szczęście, że ukończyłam technikum fotograficzne jeszcze jako rocznik analogowy. Postanowiłam o tym wspomnieć tutaj, ponieważ często mnie o to pytacie. 

Wiem, że często zdarza się tak, że trafiacie do mnie o wiele później niż byście chcieli - gdy macie już swojego fotografa. Bardzo chętnie natomiast sfotografuję Waszą miłość podczas sesji narzeczeńskiej lub poślubnej. Poniżej podsyłam Wam obie opcje oraz to, co się w nich zawiera. W razie pytań - piszcie śmiało.

 
2018_05_29_Magda_Marcin-25-3.jpg

sesja narzeczeńska
lub plener poślubny

W zależności od dostępnego terminu - na sesje narzeczeńskie umawiam się w tygodniu - trwają one około 1-2h lub dłużej, jeśli macie ochotę pojechać np. nad morze czy w góry i mamy 2-3 lokalizacje do wyboru. Najczęściej jednak - sesje narzeczeńskie realizuję w jednej lokalizacji, którą wspólnie ustalamy. Zależy mi by zdjęcia były dla Was najlepszą pamiątką - dlatego szukam miejsc, które będą idealne. Marzy Wam się szklarnia? Góry? Morze? Wyjazd za granicę? To nie problem. Posiadam sprawdzoną listę miejsc i lokalizacji, w których możemy zrobić zdjęcia w całej Polsce, ale i za granicą więc pamiętajcie - ogranicza nas tylko niebo (no i może czas!).

W cenie sesji narzeczeńskiej otrzymujecie:

- galerię online z wszystkimi najlepszymi kadrami, które są poddane autorskiej obróbce - min. 50 zdjęć
- mini album tradycyjny z piękną okładką - 20 kart z wyklejonymi 20 najlepszymi fotografiami z naszej sesji
- piękny pendrive z wszystkimi fotografiami, które znajdują się w galerii online
 

katarzynapyrchala_com__8640.jpg
2018_05_29_Magda_Marcin-1.jpg

dodatkowe informacje

- mini sesja narzeczeńska (30 zdjęć tylko w formie plików cyfrowych poddanych autorskiej obróbce)- 1000 zł 
- dojazd na sesję wyceniam indywidualnie, koszt noclegów (jeśli są niezbędne) pokrywa para
- albumy drukowane - wycena indywidualna, ceny od 480 zł za 10 rozkładówek w formatach 15x15/20x20, od 600 zł za 10 rozkładówek w formacie 20x30/30x30
- mini album tradycyjny - 200 zł za 20 rozkładówek (mieszczący odbitki 10x15 cm) lub 350 zł za 20 rozkładówek (mieszczący odbitki 15x23 cm)
- dodatkowy pendrive (złoto-szklany) - 120-180 zł  (8 lub 16 gb)