Cześć kochani!

W związku z tym, że język polski (i gwara śląska!) to mój język ojczysty - postanowiłam by na mojej stronie również znalazła się podstrona z wszystkimi informacjami po polsku - jednak by ułatwić kontakt większej ilości moich par postanowiłam, że cała strona będzie w języku angielskim, głównie przez moje polsko-amerykańskie, szwedzkie, belgijskie, australijskie... pary, które fotografuję w najbliższej przyszłości. Mam nadzieję, że mimo to chętnie zerkniecie na mojego bloga klikając journal, wyślecie zapytanie poprzez formularz w zakładce contact oraz przejrzycie portfolio ślubne.
Oczywiście możecie wysłać zapytanie w języku polskim.

Poniżej przedstawiam Wam dwa moje ulubione reportaże ślubne, które miałam możliwość sfotografować w tym roku. 
Więcej moich pełnych reportaży znajdziecie w zakładce portfolio.

 
Joanna & Pawel

Tych dwoje poznałam ponad dwa lata temu i pamiętam, że już wtedy wiedziałam, że ich ślub będzie cudowny! Spotkaliśmy się też na sesji narzeczeńskiej w Chorwacji, a później widywaliśmy się już częściej w Krakowie, dlatego przyjeżdżając do Asi i Pawła w dniu ich ślubu czułam się jak bardzo bliska im osoba. Piękny krakowski kościół na skałce, wnętrze industrialnej Starej Zajezdni, cudowni goście i jeszcze piękniejsze historie rodzinne! Nie chcecie wiedzieć ile razy uroniłam łezkę podczas tego przyjęcia. Wszystko działo się pod okiem cudownej konsultantki ślubnej Gabrysi - dzięki czemu - wszystko nabrało niesamowitego charakteru!

Julia & David

Cudowna polsko-szwedzka para, która wysłała mi zaproszenie na swój ślub (było tak piękne, że aktualnie można je podziwiać w ramce, w mojej krakowskiej pracowni). Niesamowicie naturalni, pełni ciepła i otwarci. Julia i David zaprosili mnie do Gdańska, bym sfotografowała ich piękne uczucie. I ku mojemu zaskoczeniu - korespondencji po angielsku, mojego stresu, Julia nie przyznała się, że mówi perfekcyjnie po polsku! A to dzięki nim całą zimę uczyłam się słówek! Uwielbiam takich ludzi! 


 
Zerknijcie na moje inne realizacje:
fb_7_photos_pion_dol-marysia-przemek-kopia.jpg
Marysia & Przemek

Wesele, w którym rodziny związane są z muzyką i tańcem zawsze zapowiadają się cudownie! Była orkiestra, zespół, góralska kapela i  miłość tych dwojga!


Tynka & Jacek

W pięknej industrialnej przestrzeni - Szyb Maciej w Zabrzu - jedna z najpiękniejszych jak dla mnie miejsc na mapie weselnych sal na Śląsku.


Sandra & Marcin

Nasz piękny plener w Tatrach Słowackich nad Jeziorem Pleso. Czasem warto wstać na wschód słońca i poczekać też do zachodu na piękne zdjęcia. 


 
Agnieszka & Pawel

Przepiękna sesja stylizowana w opuszczonej szklarni w Gdyni. I przepiękni oni - Aga i Paweł.